HISTORIE KLUBU
 
V roce 1998 vznikl z podnětu dvou lidí mini klub ve Březové nad Svitavou s jedním kurtem v místní tělocvičně. Postupem času tento prostor přestal být dostačující, vzhledem ke zvýšenému zájmu hráčů. A začali jsme přemýšlet co dál. Rekonstrukce místní základní školy nám zněmožnila navštěvovat tělocvičnu a vše se vyřešilo "samo".
Gymnázium ve Svitavách nám vyšlo vstříct, nalajnovaly se zde 3 kurty a naše aktivita se rozvinula naplno.
 
SOUČASNOST
 
V současné době máme asi 15 stabilně docházejících hráčů. Další skupina jsou nepravidelní, spíše rekreační hráči a poslední skupinku tvoří sympatizanti, tj. lidé, kteří nám sice fandí, ale přijdou jen jednou (nebo ani to). Počet mužů a žem je v poměru zhruba 2 : 1 pro muže a nějaká ta omladina se zde také pohybuje.
VÝHLED
 
Ambice některých hráčů pomalu směřují k tomu, že se zaregistrují a budou se chtít se svým uměním prezentovat na některém z turnajů. Samozřejmostí pak bude útok na příčky v žebříčku ČBaS ( … na jakékoliv).
PRAVIDLA
 
Pravidla nemá smysl opisovat. Proto vás odkazuji na stránky Českého badmintonového svazu, kde jsou opravdu kompletní. Adresa je: http://www.czechbadminton.cz/
 
KONTAKT
 
S dotazy kdykoliv na telefonním čísle: 603 494 388
případně na e-mail: info@elmiro.cz
 
SPONZORŮM
 
Srdečně Vás zveme do kolektivu hráčů tohoto atraktivního, ikdyž málo medializovaného, sportu. Rychlost, styl a "výživnost" badmintonu Vás překvapí. A finanční prostředky se ve sportu vždy hodí ! Dohodneme i formu prezentace v tělocvičně, na pořádaných akcích, na soutěžích či v názvu oddílu !
 
1. www.elmiro.cz
2. www.silnoproud.com
 
 
 
Takže děkujeme předem a do tělocvičny přijďte zadem !